Biz Kimiz?

ERDEM OTOMOTİV


BİZ KİMİZ?

Biz kimiz sorusunun cevabı biraz marjinal ve ekstrem bu soru beraberinde alttaki kavram ve soruları da getiriyor.
1: Biz kim değiliz ki ?
2:Bizi bilen bilir bilenler bilmeyenlere anlatsın.Yada bilmeyenler bilenlerden öğrensin.
3:Bizi bilen bilir bilmeyen kendisi gibi bilir.
4:Meşhur fil fıkrası: Bir tane fil varmış ve ömründe hiç fil görmeyen beş adam varmış.Bu beş adamın gözlerini bağlamışlar ve filin yanına koymuşlar belli bir süre kuyruğunu elleyen adam fili sadece kuyruk gibi anlatmış. Filin hortumunu elleyen adam fili hortum gibi tasvir etmiş. Filin ayağını elleyen adam fili sadece ayak olarak tasvir etmiş… İla ahir
İnsanlar kelimeler ile düşünür. Kelimeler kavramlara götürür , kavramlar kendi musavvur dünyanızı oluşturur. Real dünyayı kendi musavvur dünyanızın kapasitesi ölçüsünde anlayabilir ve anlamlandırabilirsiniz.
Örneğin biz bir virüsüs. İnsanlanları ‘’İnternet üzerinden online alışverişe alıştıran ’’ bir virüs. Sloganımız;  ‘Güneşe gözünü kapayan kendisine gece yapar’

2008 yılından bu yana internet üzerinden  kargolama yaparak satış yapan firmamız sıfır hata ile çalışmaktadır. Hiçbir müşterimiz sipariş ettiği malzeme eline geçtiği anda beklentisinin altında bir görüntü ile karşılaşmamıştır. Sadece türkiye değil Kıbrıs , türki cumhuriyetler ve Bulgaristan ada satış yapmaktayız. İnstagram hesabımızdan #bizbiravrasyamarkasıyız başlığı altında bizi yakından takip edebilirsiniz. Firmamız ve kurucusu Sayın Ahmet Hamdi Döner hakkında daha fazla bilgi edinmek için yine internete sosyal medyaya , Google , yandex ve bunun gibi arama motorlara başvurabilirsiniz. Bizim için asıl olan insan faktörüdür ve müşterilerimizin memnuniyetidir.
Biz kimiz sorusuna verilecek en iyi cevap yukarıdaki fıkradaki filin yanına gelen gözleri bağlı adamlardan olmayıp gözleri açık dolaşanların gördükleri olacaktır.

VİZYONUMUZ

Firmamız Erdem Otomotiv 1940’dan günümüze kadar her marka ve model Amerikan araçları için yedek parça ithali ve satışı yapmaktadır. Ağırlıklı olarak online satış yapan firmamız türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo firmalarıyla yirmidört saatte ürün teslimatı yapabilmektedir. İnternet üzerinden oto yedek parça satışı yapıyoruz ve bunu hatasız,sorunsuz olarak yapabilmekteyiz. Oto yedek parça konusuna en gelişmiş kataloglarla geniş çaplı olarak hakim olan uzman ekibimiz size en kolay çözümleri anında sunacaktır. Yoğun portföylü oto yedek parça stoğuna sahip olan firmamız en kaliteli ve güvenilir markaların ithalini ve satışını yapmaktadır. 2008 yılının 21 Ekiminden bu yana oto yedek parça dünyasında yeni radikal ve global ilkeler ortaya koyan firmamız müşterilerinin yoğun ilgisi sayesinde tüm rakiplerine üstünlük sağlamıştır.

MİSYONUMUZ

Hızla globalleşen modernizim ve post modernizim aşamalarında olan geşilmiş ülkeleri yakalamaya çalışan ülkemiz bu yarışı son hızla sürdürmektedir. Amacımız bu yarışı kazanmada modernist çözümler üretmektir. 2008 yılından bu yana oto yedek parça satan firmamız türkiyenin her noktasına tüm kültür seviyelerinde genelde son kullanıcılara hizmet vermektedir. Karşı karşıya kaldığımız sorunlarda hümanist ve toplumsal çözümler üretme gayreti içerisine girmekteyiz. Hedef kitlemiz oto sanayi sitesi esnafından ziyade son kullanıcılar yani araç sahipleridir. Son kullanıcılara /araç sahiplerine teknik ve görsel enformasyon kaynaklı bilgiler vermekteyiz. Zaten önemli olan ve korunması gereken kitle araç sahipleridir.
Oto yedek parça satışı ve oto sanayi siteleri ile ilgili hizmetleri daha çağdaş seviyelere çıkartabilmek amacıyla bir reklam ajansı kurduk EVDOXİA dijital medya adıyla faaliyete başladık.
www.adanaotosanayisitesi.com
www.istanbulotosanayisitesi.com
www.izmirotosanayisitesi.com
Firmalar rehberi hazırlıyoruz oto sanayi sitelerinde hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlar için rehber çalışmalarımız son hızla sürmektedir. Bu rehberlerde formlar ve şikayet köşeleri olacaktır tek yapmanız gereken şey rotamızdan ayrılmamanız…